12. decembrī Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Jaunatnes Dobeles nodaļas jaunieši un LSK Dobeles komitejas izpilddirektore devās uz Dobeles un apkārtnes slimnīcu. Šajā dienā 12 rūķi iepriecināja tos, kuriem šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks jāpavada ne tajā priecīgākajā gaisotnē.

IMG_3734

Ar dāvanām devāmies uz Dobeles un apkārtnes slimnīcu, kur centāmies sagādāt prieku mazajiem slimnieciņiem, dāvinot dāvaniņas atbilstoši viņu vecumam. Līdzi tika dāvināta arī rūķu tēja spēkam gan vecākiem, gan mazajiem. Par šādu iespēju sakām paldies „Rūķīšu tējai”.

Jau iepriekšējā dienā bija noskaidrots bērnu skaits un vecums. Bet, protams, divu dienu laikā viss vēl var mainīties. Tas arī bija noticis, taču rūķi bija tam sagatavojušies. Tāpēc dāvaniņas, kuras netika izdalītas, rūķi atstāja zem eglītes, lai tas būtu kā Ziemassvētku brīnums tiem, kuri vēl nonāks veseļoties slimnīcā.

IMG_3735

IMG_3724

Nodaļā spēkus atguva 10 bērniņi, no kuriem vecākajiem bija 13 un 14 gadi, bet jaunākajai pusotrs mēnesītis. Rūķi bija sagatavojuši arī dažādas aktivitātes, darbnīciņas un rotaļas, tomēr pavisam jauno bērniņu bija vairākums, līdz ar ko darbošanās sanāca tikai ar dažiem. Lielais puika, 13 gadus jaunais, bija bezgala priecīgs, pateicīgs un sajūsmā teica: „Es neko tādu pat negaidīju”, un rūķos bija smaids, par to neviltoto prieku, ko sniedz šis zēns.

IMG_3753

Dāvana mums par to, ko darām, ir māmiņu un bērnu prieks un smaids. Šajā pašā dienā arī notika raita gatavošanās nākamajām aktivitātēm, kuras ir jau tepat aiz stūra.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Eļkina,
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes
Dobeles nodaļas brīvprātīgā

Tevi varētu interesēt arī:

Aicinām uz lekciju “Krīzes intervence. Izdegšanas sindroms”

Ziņa publicēta 27.09.2016.

Projekts “Lai top”: LSKJ jaunieši apgūst PP sniegšanas prasmes un mācās par veselības veicināšanu

Ziņa publicēta 16.01.2017. 14. janvārī norisinājās nu jau trešās LSKJ jauniešu apmācības, kas tiek rīkotas projekta “Lai top” ietvaros. Šoreiz jaunieši apguva pirmās palīdzības sniegšanas prasmes, mācoties vērtīgus padomus, kā …

Aicinām jauniešus piedalīties Zemgales reģiona apmācībās jauniešu uzņēmīguma veicināšanai

Ziņa publicēta 09.09.2016. Apmācību “Uzņem apgriezienus” mērķis ir veidot izpratni par uzņēmīgumu un sniegt praktiskus rīkus uzņēmīguma praktizēšanai ikdienā, stiprināt jauniešu pašiniciatīvu, neatlaidību un atbildības izjūtu par ideju īstenošanu, kā …