Ziņa publicēta 21.10.2016.

Vai tas, ko es daru, man sniedz gandarījumu? Vai es sevi pilnveidoju? Uzdod sev šos jautājumus, lai novērtētu, kāda ir Tava emocionālā veselība.

Veselība nozīmē emocionālu un fizisku labsajūtu, tāpēc katru gadu visā pasaulē viena nedēļa oktobrī tiek veltīta emocionālās veselības jautājumiem.

«Visbiežāk uztraucamies tieši par fizisko veselību, savukārt emocijas noliekam otrā plānā. Jāsaprot, ka fiziskā veselība ir tiešā veidā atkarīga no emocionālās veselības. Esam taču pamanījuši, ka mēdzam saslimt no paaugstināta stresa vai pārslodzes darbā. Emocionāli vesels cilvēks šādas situācijas piedzīvo reti, jo pastāv par savu viedokli, spēj realizēt izvirzītos mērķus, tiek galā ar bezpalīdzību, bailēm, stresu un kopumā ir apmierināts,» stāsta Eiropas Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas ārstu asociācijas prezidente, profesore Dr. med.Gunta Ancāne.

Šobrīd RCB filiālbibliotēkā Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā apskatāmas mākslinieces Aigas Garančas oriģinālās apsveikuma kartītes.  Bērnu slimnīcas pacienti un viņu vecāki ar patiesu interesi dodas apskatīt mākslinieces sirsnīgās un patiesi oriģinālās kartītes, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu. Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas centra nodaļas aktīvo brīvprātīgo projekts „Radošās darbnīcas”  sadarbībā ar RCB filiālbibliotēka Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā emocionālās veselības nedēļas ietvaros, Bērnu slimnīcas pacientiem sagādāja izdevība piedalīties mākslinieces Aigas Garančas meistardarbnīcā un pašiem izgatavot oriģinālas apsveikuma kartītes.

Sirsnīgs paldies visiem bērniņiem, vecākiem un slimnīcas personālam, kas piedalījās radošajā meistardarbnīcā.  Vissirsnīgākā pateicība māksliniecei Aigai Garančai par radošajai nodarbībai un Bērnu slimnīcas pacientiem atvēlēto laiku un īpašs paldies RCB filiālbibliotēka Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā par atbalstu radošās darbnīcas noorganizēšanā!

Laipni aicināti ieskatīties radošajā procesā.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) Rīgas centra nodaļas aktīvo brīvprātīgo projekts „Radošās darbnīcas” sniedz iespēju lietderīgi pavadīt savu  brīvo laiku ar bērniem un jauniešiem, kuri veselības problēmu dēļ uzturas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Projekta brīvprātīgie sniedz atbalstu slimnīcas pedagogiem darbā ar bērniem un jauniešiem, tādējādi uzlabojot ārstniecības iestādes psiholoģisko un emocionālo klimatu,  radot draudzīgu vidi pacientiem un viņu ģimenes locekļiem.

Apskati fotogrāfijas un seko līdzi radošo darbnīcu aktualitātēm
https://www.facebook.com/RadosasDarbnicasCreativeWorkshops/?fref=ts
http://radosasdarbnicas.webnode.com/

Tevi varētu interesēt arī:

LSKJ viesojas Talsu 2. vidusskolā

Visā pasaulē jaunieši ir visaktīvākā sabiedrības daļa. Latvijas jaunieši jau no mazotnes tiek audzināti par mērķtiecīgiem, uz sasniegumiem vērstiem cilvēkiem. Bērnam pieaugot, paplašinās interešu loks un rodas jaunas prasības. Salīdzinoši jauna …

Aicinām jaunatnes darbiniekus piedalīties Kurzemes reģiona apmācībās “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana”

Apmācības “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana” ir apmācības par neformālās izglītības iespējām darbā ar jaunatni – jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai. Apmācības notiks 2016. gada 2. – 4. novembrī, viesu namā “Ventaskrasti”, …

Daugavpilī norisinās atraktīvs pasākums bērniem

16. oktobrī Daugavpils Sociālajā mājā notika pasākums, kura ietvaros Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Daugavpils nodaļas jaunieši organizēja atraktīvu pasākumu bērniem, kur kopīgiem spēkiem, bija iespēja sadziedāt un jautri pavadīt laiku …