Ziņa publicēta 21.10.2016.

Vai tas, ko es daru, man sniedz gandarījumu? Vai es sevi pilnveidoju? Uzdod sev šos jautājumus, lai novērtētu, kāda ir Tava emocionālā veselība.

Veselība nozīmē emocionālu un fizisku labsajūtu, tāpēc katru gadu visā pasaulē viena nedēļa oktobrī tiek veltīta emocionālās veselības jautājumiem.

«Visbiežāk uztraucamies tieši par fizisko veselību, savukārt emocijas noliekam otrā plānā. Jāsaprot, ka fiziskā veselība ir tiešā veidā atkarīga no emocionālās veselības. Esam taču pamanījuši, ka mēdzam saslimt no paaugstināta stresa vai pārslodzes darbā. Emocionāli vesels cilvēks šādas situācijas piedzīvo reti, jo pastāv par savu viedokli, spēj realizēt izvirzītos mērķus, tiek galā ar bezpalīdzību, bailēm, stresu un kopumā ir apmierināts,» stāsta Eiropas Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas ārstu asociācijas prezidente, profesore Dr. med.Gunta Ancāne.

Šobrīd RCB filiālbibliotēkā Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā apskatāmas mākslinieces Aigas Garančas oriģinālās apsveikuma kartītes.  Bērnu slimnīcas pacienti un viņu vecāki ar patiesu interesi dodas apskatīt mākslinieces sirsnīgās un patiesi oriģinālās kartītes, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu. Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas centra nodaļas aktīvo brīvprātīgo projekts „Radošās darbnīcas”  sadarbībā ar RCB filiālbibliotēka Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā emocionālās veselības nedēļas ietvaros, Bērnu slimnīcas pacientiem sagādāja izdevība piedalīties mākslinieces Aigas Garančas meistardarbnīcā un pašiem izgatavot oriģinālas apsveikuma kartītes.

Sirsnīgs paldies visiem bērniņiem, vecākiem un slimnīcas personālam, kas piedalījās radošajā meistardarbnīcā.  Vissirsnīgākā pateicība māksliniecei Aigai Garančai par radošajai nodarbībai un Bērnu slimnīcas pacientiem atvēlēto laiku un īpašs paldies RCB filiālbibliotēka Saulaino dienu bibliotēka Bērnu slimnīcā par atbalstu radošās darbnīcas noorganizēšanā!

Laipni aicināti ieskatīties radošajā procesā.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) Rīgas centra nodaļas aktīvo brīvprātīgo projekts „Radošās darbnīcas” sniedz iespēju lietderīgi pavadīt savu  brīvo laiku ar bērniem un jauniešiem, kuri veselības problēmu dēļ uzturas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Projekta brīvprātīgie sniedz atbalstu slimnīcas pedagogiem darbā ar bērniem un jauniešiem, tādējādi uzlabojot ārstniecības iestādes psiholoģisko un emocionālo klimatu,  radot draudzīgu vidi pacientiem un viņu ģimenes locekļiem.

Apskati fotogrāfijas un seko līdzi radošo darbnīcu aktualitātēm
https://www.facebook.com/RadosasDarbnicasCreativeWorkshops/?fref=ts
http://radosasdarbnicas.webnode.com/

Tevi varētu interesēt arī:

LSK darbinieki un brīvprātīgie piedalās seminārā/lekcijā “Krīzes intervence. Izdegšanas sindroms”

Ziņa publicēta 15.10.2016. 11. oktobrī visi LSK darbinieki, brīvprātīgie un citi interesenti tika aicināti uz psiholoģes Ilzes Novikovas semināru par krīzes intervenci un izdegšanas sindromu, kurā semināra dalībniekiem tika sniegta …

LSKJ Rīgas centra nodaļas projekts ‘’Radošās darbnīcas’’ BKUS organizēja hennas zīmējumu meistardarbnīcu

  Ziņa publicēta 21.10.2016. Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) Rīgas centra nodaļas aktīvo brīvprātīgo projekts „Radošās darbnīcas” sestdien, 1.oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā nefroloģijas, reimatoloģijas, gastroenteroloģijas, endokrinoloģijas un ginekoloģijas nodaļas …

Aicinām Kurzemes reģiona darbā ar jaunatni iesaistītās personas piedalīties apmācībās IEPAZĪTS = IESAISTĪTS

Apmācības par neformālās izglītības izmantošanu darbā ar jauniešiem sociālās iekļaušanas jomā “Iepazīts=Iesaistīts!” Apmācības notiks: gada 21. oktobrī – 23. oktobrī, viesu namā „Virkas muiža”, Virkas iela 27 ,Kuldīga, LV-3301, Latvija …