Ziņa publicēta 19.09.2017.

16. septembrī Lucavsalā no plkst. 12.00 – 17.00, notika veselīga dzīvesveida diena, kurā iedzīvotājiem bija iespēja uzzināt daudz jauna un interesanta, saistībā ar veselībai aktuāliem jautājumiem. Tāpat. interesenti varēja veikt dažādus eksprestestus: noteikt glikozes un holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, svaru un garumu, kā arī pārbaudīt plaušu veselību ar spirogrāfu.

Pasākuma ietvaros ikvienam bija iespēja piedalīties speciālistu vadītās lekcijās (speciālisti – kardiologs, onkologs, fizioterapeits, uztura speciālists, pulmonologs, ergoterapeits, psihoterapeits).

Apmeklētāji tikās ar dažādu sporta veidu treneriem, kas īpaši saistoši varētu bija tiem iedzīvotājiem (pieaugušajiem un bērniem), kas apsver domu par kādu sporta vai vingrošanas veidu, tomēr nezina, kā un kur to uzsākt. Sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju, varēja pamēģināt kērlinga spēli un uzzināt vairāk par šo neparasto sporta veidu.

Pasākumā ar savu telti un informācijas materiāliem piedalījās biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, informējot apmeklētājus par LSK pakalpojumiem veselības veicināšanas un sociālās aprūpes, kā arī pirmās palīdzības jomā: veselības istabas, sociālās aprūpes centri, pirmās palīdzības sniegšanas apmācības utt.

Arī LSK ĪUM “Burtnieks” klienti un brīvprātīgie aktīvi piedalījās Veselības dienas aktivitātēs. Ģimenes godam startēja visās stafetēs un saņēma balvas. Vēlāk visi kopīgi rosījās gardu vakariņu gatavošanai. Paldies par lielisko iespēju ģimenēm saturiski, sportiski un vienoti pavadīto brīvo laiku!

LSK ĪUM “Burtnieks” klientu došanās uz Veselības dienu Lucavsalā tika organizēta LSK projekta “Zinošs, tātad varošs” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

ĪUM "Burtnieks" klienti dodas uz Veselības dienu Lucavsalā ĪUM "Burtnieks" klienti dodas uz Veselības dienu Lucavsalā

ZINOŠS, TĀTAD VAROŠS bilde

Tevi varētu interesēt arī:

Atskats uz sadraudzības pasākumu starp Rīgas un Hamburgas jaunatnes nodaļām!

Laikā no š.g. 6. līdz 8. augustam ‪Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne sadarbībā ar ‪Latvijas Sarkanā Krusta Rīgas Centra komiteju sociālajā centrā ‘’Kauguri’’ organizēja vēl nebijušu sadraudzības pasākumu Rīgas un Hamburgas jaunatnes nodaļām. …

Apmācības jauniešiem par starpkultūru izglītību Zemgales reģionā!

Apmācības notiks: No 2016. gada 4. marta – 6. martam viesu namā „Bērzkalni”, Īslīces pagastā, Bauskas novadā. Pieteikšanās apmācībām šeit: Dalības anketa pieteikšanās termiņš 23. februāris, rezultāti tiks paziņoti visiem …

Aicinām jauniešus pievienoties LSKJ brīvprātīgo kustībai

Sveiciens pavasarī! Stiprinot Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) darbu Rīgā, aicinām mūsu komandai pievienoties jaunus un motivētus brīvprātīgos, kuri: vēlas uzzināt vairāk par biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” un Latvijas Sarkanā …