Ziņa publicēta 19.09.2017.

16. septembrī Lucavsalā no plkst. 12.00 – 17.00, notika veselīga dzīvesveida diena, kurā iedzīvotājiem bija iespēja uzzināt daudz jauna un interesanta, saistībā ar veselībai aktuāliem jautājumiem. Tāpat. interesenti varēja veikt dažādus eksprestestus: noteikt glikozes un holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, svaru un garumu, kā arī pārbaudīt plaušu veselību ar spirogrāfu.

Pasākuma ietvaros ikvienam bija iespēja piedalīties speciālistu vadītās lekcijās (speciālisti – kardiologs, onkologs, fizioterapeits, uztura speciālists, pulmonologs, ergoterapeits, psihoterapeits).

Apmeklētāji tikās ar dažādu sporta veidu treneriem, kas īpaši saistoši varētu bija tiem iedzīvotājiem (pieaugušajiem un bērniem), kas apsver domu par kādu sporta vai vingrošanas veidu, tomēr nezina, kā un kur to uzsākt. Sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju, varēja pamēģināt kērlinga spēli un uzzināt vairāk par šo neparasto sporta veidu.

Pasākumā ar savu telti un informācijas materiāliem piedalījās biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, informējot apmeklētājus par LSK pakalpojumiem veselības veicināšanas un sociālās aprūpes, kā arī pirmās palīdzības jomā: veselības istabas, sociālās aprūpes centri, pirmās palīdzības sniegšanas apmācības utt.

Arī LSK ĪUM “Burtnieks” klienti un brīvprātīgie aktīvi piedalījās Veselības dienas aktivitātēs. Ģimenes godam startēja visās stafetēs un saņēma balvas. Vēlāk visi kopīgi rosījās gardu vakariņu gatavošanai. Paldies par lielisko iespēju ģimenēm saturiski, sportiski un vienoti pavadīto brīvo laiku!

LSK ĪUM “Burtnieks” klientu došanās uz Veselības dienu Lucavsalā tika organizēta LSK projekta “Zinošs, tātad varošs” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

ĪUM "Burtnieks" klienti dodas uz Veselības dienu Lucavsalā ĪUM "Burtnieks" klienti dodas uz Veselības dienu Lucavsalā

ZINOŠS, TĀTAD VAROŠS bilde

Tevi varētu interesēt arī:

Projekts “Lai top”: LSKJ jaunieši apgūst PP sniegšanas prasmes un mācās par veselības veicināšanu

Ziņa publicēta 16.01.2017. 14. janvārī norisinājās nu jau trešās LSKJ jauniešu apmācības, kas tiek rīkotas projekta “Lai top” ietvaros. Šoreiz jaunieši apguva pirmās palīdzības sniegšanas prasmes, mācoties vērtīgus padomus, kā …

LSKJ padome viesojās Dobelē

Sestdien, 12. martā, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes padome viesojās Dobelē. Tur norisinājās tikšanās ar Dobeles nodaļas komandu, bet jau vēlāk sekoja ekskursija pilsētā. Paldies par jauko uzņemšanu!    

Aicinām jaunatnes darbiniekus piedalīties Zemgales reģiona apmācībās “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana”

Ziņa publicēta 19.08.2016. Apmācības “Jauniešu iesaistīšana un motivēšana” ir apmācības par neformālās izglītības iespējām darbā ar jaunatni – jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai. Apmācību mērķis ir pilnveidot jaunatnes darbā iesaistīto zināšanas …