Atgūšana pēc slimības – kā rūpēties par imunitāti?

Rate this post

Rudens-ziemas sezona veicina infekcijas. Kaitīgo baktēriju, vīrusu un arī citu mikroorganismu Redzamība mūsu organismā var ievērojami samazināt tā efektivitāti, kā arī vājo punktu, kā arī rezistences bojājumus bieži pavada mūs pat vairākas nedēļas pēc tam, kad pārējie gripas vai aukstuma simptomi ir faktiski samazinājušies. No šī rakstīšanas jūs atklāsiet, ko darīt, lai paātrinātu atveseļošanās procesu pēc infekcijām, kā arī to, kā pasargāt sevi no saslimšanas vēlreiz.

Atgūšana pēc slimības - kā rūpēties par imunitāti?Atveseļošanās no infekcijas ir procedūra, kas parasti ilgst vairākas nedēļas. Jūsu ķermenim šajā laikā ir nepieciešama īpaša piesardzība. Nodarbojas ar sevi! Veltiet minūti, lai plānotu veselīgas maltītes, jāpatur prātā par apzinīgu bagātinātājiem, atpūsties, cik vien iespējams, un īstenot ikdienas fiziskās aktivitātes ar samazinātu vai pieticīgu intensitāti, kā arī jūs noteikti atgriezties, lai pabeigtu spēku ātrāk.

Kāpēc mēs patiešām jūtamies noguruši pēc slimības?

Cīņa pret vīrusu ir patiesa ķermeņa grūtība. Kad tas nonāk sarunā ar nedrošām baktērijām, tas sāk atbrīvot aizsardzības procesu kolekciju, kuras mērķis ir ” iznīcināt pretinieku.“Ņemot vērā patiesību, ka bīstamas mums baktērijas var pastāvīgi mainīties, pašā pirmajā posmā mūsu ķermenim ir nepieciešams laiks, lai atzītu, kādu vielu tā pārvalda.

Kāpēc mēs patiešām jūtamies noguruši pēc slimības?Pēc tam limfocīti sāk cīnīties un parādās arī antivielas, un organismā attīstās iekaisums. Šai visai procedūrai ir nepieciešami ievērojami enerģijas noguldījumi no mums. Tāpēc mums nav jābrīnās, ka pat tad, ja parastais aukstums, kā arī gripas pazīmes pašlaik ir mazinājušās, mēs joprojām jūtamies izsmelti pāris nedēļas. Labā ziņa ir tā, ka, sekojot pāris vienkāršiem noteikumiem, mēs varam paātrināt ataugšanas procedūru un arī ātrāk atgriezties pilnā spēkā. Cīņa pret baktērijām ir liela iniciatīva jūsu ķermenim. Pēc salīgs vai gripa, jums ir nepieciešams, lai nav sniegt viņam papildu grūtības veida ļoti nepieciešama un arī nogurdinošas treniņiem.

Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pilnībā atteikties no fiziskās aktivitātes. Garas pastaigas, kluss brauciens ar rullīti vai velosipēdu, papildus jogai, kā arī Pilates noteikti būs izņēmuma izvēle – tie palīdzēs jums skābekli, atjaunos stingrību, uzlabos miega kvalitāti, kā arī uzlabos pretestību!

Dziedēšana pēc infekcijas – kā tikt galā ar rezistenci?

Rekuperācija no pagātnes veselības problēmām ir ārkārtīgi svarīga. Tas ļauj mums atgūt pilnīgu stingrību, kā arī labsajūtu, kā arī pilnībā atgūt imūnsistēmas efektivitāti, kā arī pēc tam samazināt vairāk infekciju risku nākotnē. Lai palīdzētu ķermenim šajā laikā, pietiek ievērot dažas vienkāršas politikas:

  1. Iziet no samazināšanas diētas plāna: jebkura veida svara zuduma diētas plāns ķermenim ir zināms satraukums. Ja jūs vēlaties atgūt ātrāk pēc infekcijas, nododiet samazināšanas diētas plānu rekuperācijas laikam. Pat ja jūs vienkārši cīnās ar nevajadzīgiem kg, neuztraucieties-ēdot tieši tik daudz kaloriju, cik jūs sadedzināt dienas laikā, tas ir, atrodoties tā sauktajā kaloriju nulles līmenī, jūs noteikti nepalielināsit svaru un nezaudēsit līdz šim sasniegtos rezultātus. Iegūt kādu atpūtu.
  2. Tiesības summu un arī augstākās kvalitātes miega ir būtiska, veidojot izturību. Centieties iegūt tik daudz miega, cik nepieciešams. Tāpat pārliecinieties, lai ventilētu Guļamistabu pirms gulēšanas, izslēdziet vai nosedziet visas ierīces, kurām ir mirgojošas gaismas diodes, kā arī nepieciešams laiks, lai atgrieztos un atpūstos.
  3. Lietošana atbilstoša papildināšana Rekuperācijas process pēc slimības turpinās daudz efektīvāk, ja jūs rūpēsieties pēc pienācīgas papildināšanas. Pēc infekcijām ir ļoti svarīgi piegādāt sev pietiekamu D vitamīna daudzumu, kas uztur ķermeņa imūnsistēmu, kā arī beta-glikānu 1,3-d/ 1,6-D izomēra tipā ar pārbaudītu imunitāti stimulējošu iedarbību.

Komentēt