Atslēgas izpratnei, kā arī imūnsistēmas stiprināšanai

Rate this post

Kāpēc mēs saslimstam? Kāda ir imūnsistēma? Tikai kā uzlabot ķermeņa imūnsistēmu? Šo datu mērķis ir sniegt jums atslēgas, lai saprastu, kā arī stiprināt savu imunitāti ikdienā. Ķermeņa imūnsistēma: ko atcerēties Ķermeņa imūnsistēmu veido daudzas zvaigznes: orgāni, šūnas, mikrobiota. No līdzsvara uztura plāna, slikta atpūta, vecums vai stress ir faktori, kas var apdraudēt ķermeņa imūnsistēmu.

Atslēgas izpratnei, kā arī imūnsistēmas stiprināšanaiImūnās aizsargspējas ir zemākas, kad mēs vecumā: tā ir imunosenescences sajūta Imūndeficīts ir patoloģiska situācija, tā nav kā imūnās aizsardzības samazināšanās Juceklīgs un arī, kā arī pilnīgi sauss gaiss celms mūsu pretestību ziemas sezonā Alerģiskas reakcijas ir mūsu ķermeņa imūnās sistēmas reakcijas Jūsu imūnsistēmas aizsargspējas pastiprināšana ir nepieciešama, lai rūpētos par savu mikrobiotu Labi sabalansēts uztura plāns un lielisks dzīves veids ir būtisks imūnsistēmas aizsardzībai Mikroelementi var uzturēt imūnsistēmu

Kāda ir imūnsistēma?

Ja mēs varētu kvalificēt ķermeņa imūnsistēmu, mēs piedāvātu tai nosaukumu “guardian”. Patiešām, ķermeņa imūnsistēma nodrošina mūsu ķermeņa aizsardzību no tipiskākajiem vīrusiem, baktērijām un asinsvadiem.

Kāda ir imūnsistēma?Tas arī padara dažas ilgāk, kā arī sarežģītākas cīņas pret smagākiem patoloģijām. Daudzas imūnsistēmas sastāvdaļasimūnšūnu Orgāni, šūnas, vielas: ķermeņa imūnās sistēmas daļas ir neskaitāmas, kā arī mijiedarbojas kopā, lai pasargātu ķermeni. Āda un gļotādas Šis fiziskais šķērslis ir pirmā ķermeņa aizsardzības līnija. Tas ir tāpēc, ka ādas un gļotādu slāņi (gremošanas, zobu vai elpošanas sistēma) aizsargā pret nevēlamiem materiāliem, piemēram, baktērijām, iekļūšanu organismā. Gļotādas, jo īpaši, veido materiālus, kas palielina baktēriju bojājumus. Piemēram, zarnu trakta gļotādai ir zinošāka barjeras funkcija: tā ļauj barības vielām nokļūt asinīs, tomēr saglabā patogēnus.

Imūnās sistēmas šūnas

2. rindā ir šūnas, kas aizsargā ķermeni. Starp tiem: Limfocīti vai leikocīti: tie ir baltie asins šūnas, kas cīnās pret baktērijām, vīrusiem un arī citiem. Limfocīti izplatās asinīs, lai pasargātu visu ķermeni. Daži tāpat paliek gļotādas slāņos, lai efektīvi risinātu infekciju briesmas; tas ir tikai tas, kā 70-80% imūnās šūnas atrodas zarnu traktā.

Imūnās sistēmas šūnasAntivielas: tās ir daļiņas (veselīgas olbaltumvielas) ar spēju atpazīt svešus (bīstamus) savienojumus. Tās izraisa ķermeņa imūnās atbildes, saistoties ar tām. Pateicoties antivielām, baltās asins šūnas var atpazīt un arī iznīcināt bīstamas ķermeņa sastāvdaļas. Tie ir atklāti īpaši asinīs, bet papildus zarnās, kā arī gļotādās, inficētos audos … Makrofāgi: šīs šūnas iznīcina fagocitozi, tas ir, “absorbējot” tās. Ķermeņa orgāni, kas ražo imūnās šūnas Imūnsistēma noteikti nebūtu pilnīga bez orgāniem, kas ražo ķermeņa aizsardzības šūnas. Tas sastāv no: Kaulu smadzenes, kas ģenerē cilmes šūnas, kas izraisa visu sarkano un leikocītu (kas sastāv no limfocītiem, makrofāgiem).

Komentēt