Dabiski padomi, lai palielinātu matu augšanu

Rate this post

Vai jūs vēlaties, lai būtu sirēna matus iepriecināt visus eccentricities frizūras? Atklājiet šīs dažas metodes, kas veicina matu augšanu, kā arī iegūst dažus centimetrus. Daudzus gadus garie mati patiešām ir populāri. Jāatzīmē, ka skaisti bedrains garumi ātri rada pievilcīgu pusi mūsu izskatu, kā arī ļauj mums pārveidot mūsu frizūru, kā mēs izvēlamies: mezgloti augstā asti, izplūdušajā bulciņā, bohēmiskajā pinumā un pat dabiski.

Dabiski padomi, lai palielinātu matu augšanuProblēma ir tā, ka mums ir grūtības audzēt matus. Vai nu tāpēc, ka viņiem nav toni un arī ir arī trausli, vai arī tāpēc, ka mūsu frizierim bija smaga roka uz šķērēm pēdējo reizi, kad mēs viņu redzējām, vai kopš perioda maiņas lika mums zaudēt lielu jautājumu. Lai gan mūsu mati katru mēnesi iegūst vienu centimetru, ir daži 100% dabiski padomi, kas noteikti ļaus mums paātrināt to atjaunošanos. Pierādījums par 5.

Regulāri sagrieziet norādes

Ir acīmredzami. Lai mati varētu paplašināties ātrāk, tie ir jāsamazina. Tas var šķist paradoksāli, bet tas joprojām ir ļoti loģiski. Faktiski, ja mēs regulāri atliksim mūsu konsultācijas ar frizieri, mūsu ieteikumi tiks izlīdzināti, noteikti parādīsies sadalīti galiņi, un mūsu izmēri būs sabojājami.

Regulāri sagrieziet norādesTomēr matu slimnieks izplešas daudz mazāk. Samazinot norādes noteikti pēc tam ļaus mūsu Izmēri atgūt visu savu izturību, kā arī sparu un kā rezultātā augt straujāk. Pēc tam mēs padarīt to par paradumu, lai dotos uz stilists regulāri, ik pēc 2-3 mēnešiem, lai samazinātu pāris centimetrus. Jo vēl biežākas tikšanās, jo daudz mazāk mums būs jāsamazina, jo mūsu mati būs mazāk nodarīti. Barojiet tos no iekšpuses Veselīgs un labi sabalansēts uztura plāns ir nepieciešams jaukai ādai un veselīgiem un līdzsvarotiem matiem. Lai veicinātu tā atjaunošanos, mēs galvenokārt pievēršamies pārtikas produktiem, kas ir bagāti ar dzelzi, cinku, veselīgiem proteīniem, vitamīniem, kā arī svarīgiem taukiem, piemēram, sarkanai gaļai, jūras veltēm, dārzeņiem, veggies, olām utt.rieksti vai taukainas zivis. Lielisks ieteikums mūsu vecmāmiņām ir izmantot kā uztura bagātinātāju veidotāja raugu, kas bagāts ar vitamīniem B1, B5, B8, kā arī B9, mikroelementiem un arī minerālvielām. Drausmīgs sabiedrotais!

Berzēt galvas ādu

Berzēt galvas āduTāpat kā sejas ādai, galvas ādai papildus jābūt bez gaisa piesārņojuma daļiņām, cigaretēm, liekā sebuma, mirušām šūnām, blaugznām un pat slikti mazgātiem produktiem, kas to nosmako, kā arī izvairās no reģenerācijas. Iespēja? Metode reizi nedēļā skrubis, lai novērstu visus šos piemaisījumus, kā arī attīra galvas ādu, izmantojot dabiskās sastāvdaļas. Šim nolūkam mums ir nepieciešams neapstrādāts sāls vai kafija, ko mēs sajaucam ar nedaudz olīveļļas.

Piesakies uz visu izcelsmi, kā arī masāža ar pirkstu galiem apaļas kustības uz dažām minūtēm pirms mazgāšanas. Mēs vienmēr pabeidzam matu šampūnu mazgāšanu, samazinot vēsu ūdeni, kas savelk diapazonus (kā arī tādējādi nodrošina tos) un nodrošina matu spīdumu. Galvas masāža aktivizē mikrocirkulāciju, kas paātrina matu augšanu. Divreiz nedēļā, 5-10 min, iespējojiet sev mazu mīksto īpašību minūti, masējot visu galvu ar pirkstu galiem, apļveida kustībās. Mēs sākam ar kakla skudru, nesasniedzot galvas augšdaļu un beidzot pie svētajām vietām. Masāža var izdarīt bez posteni vai izmantojot kombināciju tonizējoša nepieciešamo eļļu, piemēram, sāpes, citronu, ilang-ilang vai timiāna vitāli eļļu. Līdztekus darot lielisku mūsu matiem, šī prakse ir laba mūsu morālei: mēs atbrīvojamies un arī jūtamies daudz labāk.

Komentēt