Ievads reģistrētajās labdarības organizācijās

Rate this post

Pirms dažām dienām jūs saņēmāt zvanu no RescWouf, uzņēmuma, kas apmāca mājdzīvnieku suņus, lai meklētu un glābtu cilvēkus. Jums teica, ka par $ 50 ziedojumu komandai Jūs noteikti saņemsiet oficiālu ziedojuma kvīti par jūsu nodokļu saistībām. RescWouf ir reģistrēta labdarība. Jūs apšauba to, ko tas norāda uz “pilnvarotu labdarību”, kā arī to, kādas priekšrocības jūs noteikti saņemsiet no oficiālas saņemšanas. Šajā rakstā Educaloi precizē parakstīto labdarības organizāciju struktūras. Kas ir pierakstījies labdarība?

Ievads reģistrētajās labdarības organizācijāsIr vairāki filantropijas organizāciju Kanādā, bet ne katrs no tiem ir reģistrēti. Reģistrēta labdarība ir tāda, kas atbilst noteiktām prasībām un faktiski ir pieņemta reģistrācijai Kanādas ienākumu firmā. Uzņemšana piedāvā labdarības organizācijas ar īpašiem pabalstiem, piemēram, tiesības izsniegt oficiālus iemaksu rēķinus. Tomēr šie pabalsti ietver pienākumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par šiem, aprakstiet bažas” vai reģistrētajām labdarības organizācijām ir jāievēro īpaši noteikumi? ”

Vai var reģistrēties jebkura veida labdarība?

Nav. Labdarībai jāatbilst noteiktiem kritērijiem, kas jāreģistrē: Organizācija ir jāsagatavo vienam no četriem mērķiem, kas izklāstīti aktā. “Mērķi” apraksta faktors uzņēmums tika izstrādāts, jo īpaši tās mērķi. Labdarības ” mērķi “izceļas no savām” programmām “un” uzdevumiem ” – līdzekļiem, ko tā izmanto, lai sasniegtu savu misiju.

Šeit ir 4 kvalificēti galotnes reģistrācijai:

  1. nabadzības palīdzība (pārtikas bankas, organizācijas, kas nodrošina apģērbus un priekšmetus nabadzīgākajiem utt.);
  2. izglītības uzlabošana (stipendiju piešķiršana, zinātnisko pētījumu veicināšana, galeriju vadīšana utt.);
  3. ticības inovācija (misionāru darba izpilde, rūpes par struktūrām, kas apņēmušās garīgo lūgšanu, un tā tālāk);
  4. dažādi citi mērķi, kas gūst labumu iedzīvotājiem kopumā (darbojas patversmes jauniešiem problēmu, palīdzot mērķus vardarbību ģimenē, pārliecinoties, ka bērnu labklājību, darbojas dzīvnieku patvērumu, un tā tālāk).

Kas var izvairīties no labdarības reģistrēšanās?

Lai gan tie dod labumu iedzīvotājiem, dažus uzņēmumus nevar reģistrēt. Individuālās priekšrocības Uzņēmums neapliecinās, vai daļa no tā līdzekļiem personīgi gūst peļņu saviem dalībniekiem, akcionāriem vai pilnvarotajiem. Paturiet prātā, ka personīgās priekšrocības pamatnostādne neliedz pierakstījies labdarības saprātīgi atlīdzināt savus darbiniekus vai maksāt saprātīgas izmaksas par tipisku administrēšanu labdarības.

Kas var izvairīties no labdarības reģistrēšanās?Ekskluzīvi mērķi Organizācijas, kas atbalsta dažas personas vai privātas personu grupas, nevar reģistrēt. Kā piemēru: uzņēmums, kas izveidots, lai palīdzētu Jānim, Sandrine un viņu jauniešiem, kas zaudēja savas mājas ugunsgrēkā. uzņēmums dibināts, lai samaksātu par ceļojumu uz Huanu Kanādā ķirurģiskai procedūrai. Sociālie mērķi Sociālie klubi, profesionālās asociācijas, kā arī kopējās palīdzības grupas neapstiprina. Turklāt organizācijas, kas apvieno sociālos, kā arī filantropiskos uzdevumus, piemēram, klubi, arī nekvalificējas. Tomēr labdarība, kas izveidota, kā arī parakstījusies uz mērķiem, kas nav sociālie mērķi, varētu izmantot savus avotus sociālajām aktivitātēm, ja: šos uzdevumus izmanto, lai piesaistītu līdzekļus labdarības uzdevumiem; vai šie uzdevumi ir saistīti ar tās filantropiskajiem mērķiem.

Komentēt