Kokosriekstu eļļas priekšrocības ādai, ko jūs nezināt

Rate this post

Kokosriekstu eļļas priekšrocības ādai, ko jūs nezinātKokosriekstu eļļai ir laurīnskābe, E vitamīns, kā arī K, perfektu sastāvdaļu kombinācija, kas mitrina jūsu sejas ādas šūnas, veicina šūnu atjaunošanos, kā arī nodrošina maigumu. Turklāt vēl viens no kokosriekstu eļļas drausmīgajām īpašībām ir tas, ka tas aizsargā kolagēnu, kā arī elastīnu ādā, kas padara to par drausmīgu priekšmetu, lai apturētu novecošanu, izteiksmes līniju attīstību un arī krokas. Tas ir lieliski! Papildu no tās lielas priekšrocības ir tas, ka tā nodrošina savu seju no pilnīgi brīvajiem un ārējiem pārstāvjiem, piemēram, piesārņojumu, kā arī stresu un , kas var ietekmēt savu lielisko izskatu un, līdz ar to, izraisīt izskatu un arī piesārņojumu.

Vai mums vajag vairāk?Veselības priekšrocības un uzturs, kas izriet no kokosriekstu eļļas patēriņa, gadsimtiem ilgi ir identificēts daudzās pasaules sastāvdaļās; Indijā kokosriekstu palma faktiski tika uzskatīta no aeoniem atpakaļ Kā “kalpavrisksha”, kas būtībā nozīmē ” koks, kas piedāvā visas patiesās svētības.“Modelis pēdējā laikā ir devis tai daudz lielāku nozīmi kosmētikas vai apelācijas priekšmetos, un šodien mēs vēlamies jums pastāstīt, kā kokosriekstu eļļa iedarbojas uz jūsu ķermeni gan iekšēji, gan arī uz virsmas.

Kokosriekstu eļļas priekšrocības jūsu ādai

Daudzi cilvēki izmanto kokosriekstu eļļu kosmētikas nolūkos, kā arī, lai uzlabotu ādas veselību un izskatu, kā arī matu pētījumu, kas publicēts tradicionālās un atbilstošās medicīnas žurnālā, atklāja, ka kokosriekstu eļļas neapstrādāta lietošana rada pretiekaisuma uzdevumu, kavējot dažādas citokīnu pakāpes (šūnas, kas atbild par imūno atgriezenisko saiti), uzlabojot ādas aizsargfunkciju un nodrošinot pret UV starojumu.

Kokosriekstu eļļas priekšrocības jūsu ādaiAr šī pētījuma rezultātiem tika apstiprināts, ka neapstrādāta kokosriekstu eļļa var būt noderīga ādas slimību, piemēram, atopiskā dermatīta un ekzēmas, terapijā, ko izraisa disfunkcija ādā, lai risinātu toksiskus kairinātājus. Kokosriekstu eļļa ir arī izņēmuma mitrinātājs un var palīdzēt jums ziemas mēnešos dienās, kad jūsu lūpas pauze, kā arī jūsu āda kļūst sausa, tas ir mīkstinošs ietekme, kas ir faktiski izrādījusies efektīva pat ārkārtējos gadījumos ādas molting. Kokosriekstu eļļu papildus izmanto, lai mitrinātu un arī ārstētu infekcijas, vai jūs to atpazījāt?; tās ietekme ir atklājusi panākumus indivīdiem ar problēmām dermā, kā arī dziedinošo mitrinātāju, lai cīnītos ar mērenu vai mērenu kserozi.

Kokosriekstu matu eļļa? Jā!

Kokosriekstu eļļai ir augsta afinitāte ar veselīgiem proteīniem, no kuriem tiek izgatavoti mūsu mati, tāpēc tā spēj iekļūt matu šahtā un arī uzlabot tā izskatu. Attiecībā uz citām eļļām, piemēram, kā minerāleļļu, nav mīlestības ar uzturvielām, kuras pieprasa mūsu mati, un šī iemesla dēļ tas nevar mitrināt vai radīt daudz labākus rezultātus.

Kokosriekstu matu eļļa? Jā!Tikai kā es varu izmantot kokosriekstu eļļu? Matiem. Mūsu referral ir tas, ka jūs izmantojat kokosriekstu eļļu kā matu masku, jūs varat izkliedēt pa visiem matiem, kā arī novietot peldes vāciņu, atstāt uz 15 min un pēc tam tīru, jūs pat varat to izmantot visu vakaru, kamēr jūs atpūšaties, lai iegūtu labākos rezultātus. Vēl viena lieliska alternatīva ir izvēlēties priekšmetus, kas sastāv no kokosriekstu eļļas to sastāvdaļās, piemēram, labs šampūns ar dabīgiem ekstraktiem. Uz sejas Maska ar kokosriekstu eļļu, kā arī bišu medu, kad nedēļā, ir viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu patiešām justies vienmērīgāku, daudz vairāk hidratētu seju.

Komentēt