Testolan – latvija – kur pirkt – atsauksmes – aptiekās – cena

Rate this post

Testolan - latvija - kur pirkt - atsauksmes - aptiekās - cenaTestosterons ir viens no vissvarīgākajiem vīriešu hormoniem, ar primāro aktivitāti reproduktīvās sistēmas augšanā. Puišiem Testolan tas ir izveidots sēkliniekos, kā arī sievietēm olnīcās. Abos dzimumos atsauksmes tas izdalās ievērojami samazinātos daudzumos virsnieru dziedzeros (atrodas virs nierēm). Atbrīvošanu regulē gnrh (gonadotropīnu atbrīvojošā hormona) no hipotalāmu, kas savukārt palielina hipofīzi, aptiekās lai radītu lh (luteinizējošā hormona, kas pārveido holesterīna labi testosterona). Testosterona līmenis palielinās, kā arī samazināsies visu dienu: tas parasti ir labākais no rīta un arī vislētākie naktī. Vīriešiem cena tie ir optimāli no 20 līdz 30 gadiem, nedaudz samazinoties pēc 35 gadiem.

Tā vietā hormonālais līdzeklis, ko ražo sieviešu ķermenis, kur pirkt ir par 10-12% mazāks nekā puišiem un sasniedz optimālo ap 20 gadu vecumu, un pēc tam lēnām samazinās. šim hormonam mēs esam parādā muskuļu attīstību, izturību, Testolan dzimumtieksmi un arī matu izkrišanu pēc noteikta vecuma. Androgēni ir steroīdu hormonālo līdzekļu grupa, kam ir anaboliska (attīstība), latvija kā arī masculinizing rezultāti gan vīriešiem, gan sievietēm. Vīriešiem le cellule rakt šūnas sēkliniekos ražo testosteronu. Drīzāk sievietēm olnīcas un virsnieru dziedzeri sintezē daudz mazāku tā daudzumu. 

Testolan – latvija – forum – atsauksmes – viedokļi

Prāts un arī hipofīzes (niecīga endokrīno dziedzeru pie pamatnes smadzenēs, kas ražo hormonus) kontrolēt savu produkciju. Sistēma ir kā ievēro: hipotalāmu Testolan pārraida uz hipofīzes atsauksmes cik daudz hormonu, lai radītu, un tas raida ziņu sēklinieki vai olnīcas, no kurienes testosterons, tāpat kā citas hormonālās aģentiem, atsauksmes nonāk asinsritē, sasniedzot citas ķermeņa orgānus. Testosterona līmenis mainās visu dienu: tas parasti ir atsiliepimai lielākais agri no rīta un arī lētākais naktī. No otras puses, kopējais testosterona līmenis, ko ražo sieviešu ķermenis, ir par 10-12% zemāks nekā puišiem, sasniedz maksimumu ap 20 gadu vecumu un pēc tam lēnām viedokļi samazinās, lai pārliecinātos, ka menopauzes laikā sieviešu ķermenis rada pusi no tā, salīdzinot ar reproduktīvo vecumu.

Testolan - latvija - forum - atsauksmes - viedokļiTestosteronu, tāpat kā citus hormonālos līdzekļus, kontrolē “atgriezeniskās saites nepilnība”: ja ķermenis forum paziņo par pārāk lielu koncentrāciju sistēmā, tas “izslēdz krānu” pie avota (šajā gadījumā smadzenēs) vai pārvērš pārpalikumu kaut kas cits, Testolan piemēram, estradiols vai dihidrotestosterons. Testosterona līmenis pakāpeniski samazinās pēc 25-34 gadu vecuma, kā arī tas tiek ražots ikdienas ciklā, latvija kurā visaugstākās vērtības atrodas agri no rīta un viszemākais vakarā. Attiecībā uz muskuļiem, tas palielina proteīnu sintēzi, latvija muskuļu masu, kā arī izturību. Tas bloķē tauku uzsūkšanos, kā arī reklamē taukaudu “vīriešu” izvietojumu. 

Testolan – kur pirkt – ražotājs – cena – aptiekās

Tas uzlabo bazālo vielmaiņas ātrumu muskuļu masas dēļ, kā arī mitohondriju daudzveidību, kas dod Testolan priekšroku tauku izmantošanai kā enerģijas avotam. Turklāt: prātā: veicina izziņu, atmiņu, cena dzimumtieksmi un ietekmē jūtas, kā arī jūtas. Sirdī: palielina asins plūsmu, kā arī sirdsdarbības ātrumu. Palielina sarkano asins šūnu veidošanos, cena attīstību un kaulu blīvumu. Atbalsta spermas ražošanu un arī sparu, veicina dzimumlocekļa attīstību, aptiekās kā arī erekcijas funkciju. Atbalsta kolagēna un matu ražošanu. Nieru pakāpē: tas rada eritropoetīnu (epo), aptiekās kas veicina sarkano asins šūnu veidošanos. Testosterons ir atbildīgs par vairākām fiziskām īpašībām visā cilvēka dzīvē, piemēram: no sākuma fāzes ražotājs tas palīdz iekšējo un ārējo ķermeņa orgānu, kas sastāv no dzimumlocekļa un sēkliniekiem, attīstībai.

Testolan - kur pirkt - ražotājs - cena - aptiekāsPubertātes ražotājs vecumā tas veicina balss maiņu, dzimumlocekļa palielināšanos, pacēluma pieaugumu un kaunuma matu attīstību, Testolan uz sejas un arī padusēm. Pieaugušo gados tas ir saistīts ar libido, masu, muskuļu audu izturību kur pirkt un žokļa attīstību; turklāt vīrieši ir nepieciešams testosterons ražot spermu, lai saglabātu kaulu blīvumu, kur pirkt kā arī ķermeņa tauku apriti. Lai gan tas varētu šķist pārsteidzoši, šis vīriešu hormonu arī spēlē būtisku lomu sievietēm, ietekmējot libido, pirkt kaulu blīvumu un muskuļu izturību. Tajā pašā laikā tas palielina hormonu sekrēciju, kas ir svarīga menstruācijām. Papildus tam abos dzimumos tas stimulē leikocītu veidošanos, kam ir izšķiroša loma veselībā un pasargā ķermeni no lipīgām slimībām. 

Testolan – kā lietot – lietošana – sastāvs

Primārais jēdziens ir tāds, ka testosterons ieslēdz un palielina muskuļu masas šķiedru prekursoru šūnu skaitu, Testolan ko sauc par”satelītu šūnām”. Pēc tam, kad izraisīja, šīs šūnas var iekļaut labi esošo muskuļu šķiedras, sastāvs lai padarītu tos lielāks (hipertrofija), vai satelītu šūnas var apvienot un veidot jaunas muskuļu šķiedras (hiperplāzija). Papildus tam testosterons palielina šķiedrvielā esošo nervu centru (mionukleiju) skaitu, sastāvs kā arī dažādus viegli pieejamus androgēnu receptorus, kuriem hormonālais līdzeklis var saistīties muskuļos. Kad kopā ar mācībām, lietošana kas palielina līmeni jutīgumu androgēnu receptoriem un izmantošanu nepieciešamo aminoskābju nepieciešami, lai uzturētu veselīgu olbaltumvielu sintēzi, testosterona ietekme uz muskuļiem lietošana un efektivitāti ir ievērojami uzlabota.

Testolan - kā lietot - lietošana - sastāvsTestosterona arī dara anti-katabolisma funkciju, jo tas bloķē noteiktu vielu, piemēram, kortizola, spēja saistīties ar saviem primārajiem receptoriem, Testolan darbojas gan kā anabolisko steroīdu un anti-katabolisma. Tas ir nepieciešams, kā lietot lai veidotu un arī saglabājot muskuļu masu, kā arī par ātru sadzīšanu no treniņa. Vēl nesen tika uzskatīts, kā lietot ka testosterons palielina spēku, vienkārši palielinot muskuļu izmēru. Tomēr, tas ir faktiski pierādīts, ka papildus palielinot kalcija daudzumu atbrīvo labi šūnā, tas palielina izturību muskuļu kontrakcijas (aptuveni 24-30% no spēka un arī izturību). 

Testolan – sūdzības – blakus efekti

Testosterona palielina eritropoetīnu (epo), kas veicina attīstību sarkano asins šūnu. Daudz vairāk sarkano asins Testolan šūnu liecina vairāk skābekļa celt spēju asinīs, kā arī funkcionējošu muskuļu masu. Turklāt injekcija testosterona ir atklāts, lai uzlabotu dažādas mitohondrijos (kas sadedzināt taukus, kā arī ražot enerģiju) sūdzības esošo šūnās un uzlabot to funkciju. Testosterona devu veic ar pamata izņemšanu no perifērās vēnas. Veselības aprūpes speciālists savelk žņaugu ap cilvēka roku un caur adatu izvelk asiņu procentu. Sievietēm devu sūdzības var dublēt pie 7, 14, 21, kā arī 28 dienas no get aiziet no cikla, lai analizētu hormonu izmaiņas. Rezultāti ir gatavi ārsta interpretācijai pāris dienu laikā.

Testolan - sūdzības - blakus efektiJo redzamību specifisku pazīmju un simptomu, kā arī blakus efekti pazīmes androgēnu deficītu cilvēkiem, kā arī normālu vērtību pilnīgu testosterona, no pilnīgi brīvas frakcijas molekulas izšķirtspēja ir redzams. Līmeņi tiek mainīti daudzās aknu, nieru un arī asinsrites sistēmas slimībās, Testolan īpaši to smagās formās. Neskatoties uz seksu, ja testosterona līmenis galu galā nav līdzsvarots, parādās īpašas pazīmes un simptomi. Testosterona līmeni blakus efekti var samazināt (problēmu sauc hipogonādisms) vai var palielināt. Hipogonādisma diagnozi veic profesionālis, kad parādās simptomi, kas liecina par testosterona līmeņa pazemināšanos un kad tos pārbauda ar asins analīzēm.

Komentēt