Tumšā puse no saules tiešas iedarbības

Rate this post

Tumšā puse no saules tiešas iedarbībasCilvēki priecājas par saules gaismu. Daži to pat mīlēja. Sunshine ir svarīga daudziem dzīves punktiem. Tomēr saulei papildus ir kaitīga puse. Tas var sabojāt ādu, kā arī pat acis. Par laimi ir tas, ka jūs varat veikt dažas salīdzinoši vienkāršas darbības, lai aizsargātu savu ķermeni no saules bojājumiem un saglabātu prieku par veselīgu un līdzsvarotu saules ietekmi. Mūsu ķermeņi tika veikti, lai izmantotu saules gaismu. Saules gaisma palīdz uzturēt mūsu miega modeļus, lai mēs varētu palikt nomodā visu dienu un mierīgi atpūsties nakts laikā. Pārāk maz saules gaismas, īpaši aukstā laikā, var padarīt dažus indivīdus neaizsargātus pret sava veida trauksmi, ko sauc par sezonālu afektīvu traucējumu. Saules gaisma arī palīdz ādai radīt D vitamīnu, kas ir būtisks regulārai kaulu funkcijai un veselībai un labsajūtai. Tomēr sunshine var arī radīt kaitējumu.

Kā saule ietekmē mūsu ādu?

Siltums tuvojas, kā arī mēs nekavējoties meklējam vietu, kur būt saulē. Miecēta āda un arī saules optimisms palīdz mums rēķināties ar baterijām. Tomēr ir tumšā puse, lai sauļotos pārāk daudz.

Kā saule ietekmē mūsu ādu?

Jo īpaši tiem indivīdiem, kas tiek uzskatīti par tanoreksiskiem, jo tie ir fiksēti ar brūnu. Kā saule ietekmē mūsu ādu? Šeit ir sekas izdevumu pārāk daudz hrs saules gaismā. Saules gaisma tās ideālajā procedūrā Saule ir nepieciešama dzīvībai uz mūsu planētas. Saules stari ir atbildīgi par mūsu atpūtas modeļu saglabāšanu. Papildus tam saules iedarbība ziemas sezonā ir ārkārtīgi uzticama depresijas stāvokļu apkarošanā. No otras puses, saules gaisma spēj palielināt D vitamīnu mūsu ādā. Ļoti nepieciešams, lai pienācīgi veiktu kaulus. Visus šos ieguvumus var gūt tieši no saules gaismas, ja mēs precīzi zinām, kā to pareizi lietot. No otras puses, pārmērīga tieša saules gaismas iedarbība var radīt neatgriezeniskus bojājumus mūsu ādai.

Sekas saules gaismas uz ādas

Kā saules gaisma ietekmē mūsu ādu? Pārāk daudz UVB staru var izraisīt apdegumus dermā, īpaši vieglākā un jutīgā ādā. Kad saule iekļūst ādā, tiek mainīti šūnu attīstības un arī reģenerācijas procesi. Šīs ir galvenās sekas, ko rada pārmērīga tieša iedarbība uz neaizsargātu saules gaismu:

  1. Elastības zudums ādā.
  2. Izskats jomās, kā arī anti-estētiskās krokas.
  3. Ādas vēzis (vēža ļaundabīgo audzēju izskats).
  4. Saules alerģiju attīstība.

Sekas saules gaismas uz ādas

Neapšaubāmi, ir jāatzīst visi šie draudi, lai saprastu, kā saules gaisma ietekmē mūsu ādu. Labs veids, kā izvairīties no šāda veida slimībām, ir saules aizsardzība katru dienu. Arī vairāk nekā cast ones. Bērni, kā arī vecāka gadagājuma cilvēki ir riskantas grupas, kuras ir jāaizsargā tieši no saules stariem. Tas pats izvēlas indivīdus ar saprātīgu ādu un plankumiem. Tāpat vislabāk ir mēģināt atrast ēnainās vietas, izvairoties no centrālās dienas, lai sauļotos. Papildus tiek ieteikts izmantot cepures vai cepures galvas drošībai.

Komentēt