Vēdera muskuļi: kāpēc tie nepalīdz sadedzināt taukus vēdera rajonā?

Rate this post

Tas izklausās diezgan racionāli. Ja jūs vēlaties zaudēt svaru no vēdera, jums ir nepieciešams izglītot uz vēdera. Un, kā jūs varat pārskatīt daudzos vairākos rakstos ar norādēm par plakanu vēderu 7 dienas, jūs drīz saņemsiet ļoti vēlamo keramikas flīžu. Bet ne katrs maz lieta mazliet daudz sarežģītāka, kā arī pat tūkstošiem sit-ups dienā nepalīdzēs jums samazināt svaru jebkādā veidā? Ļauj redzēt, vai kuņģa vingrinājumi palīdzēs jums iegūt grīdas flīzes vai nē.

Vēdera muskuļi: kāpēc tie nepalīdz sadedzināt taukus vēdera rajonā?Vismaz daļēji redzamu vēdera muskuļu sasniegšana ir sapnis par daudziem profesionāliem sportistiem, kā arī veselīga dzīvesveida atbalstītājiem. Tas saprot, kāpēc līmenis kuņģī, kā arī ļoti samazināts ķermeņa tauku procentuālais daudzums tiek uzskatīts par veiksmes un labsajūtas pazīmi, tomēr tas varētu būt tieši pretējs. Tā rezultātā indivīdi iesaistās dažādos jautājumos, smagos uztura plānos, detoksikācijā, kā arī apmācības stratēģijās, kas garantē garantētus rezultātus, kā arī vēl lielāku pašcieņu vai pilnīgu laimi dzīvē. Tomēr vairumā gadījumu laime nav paveikta, parādot vēdera muskuļus. Ikvienam ir vēlas būt visefektīvākais un arī vislaimīgākais versija par sevi, tomēr jums ir arī apsvērt, ko tas liecina, lai jums, un pēc tam mēģināt paveikt savu wildest sapņus.

Tieši tā, kā zaudēt svaru no kuņģa un cik procenti no ķermeņa tauku ir tipisks?

Atbrīvošanās no liekā tauku visā ķermenī ir liela priekšrocība labsajūtai, bet arī pašapziņai, kā arī pašapmierinātībai. Pārmērīgs intraabdominālais (viscerālais) vai zemādas tauku daudzums ir saistīts ar pastiprinātu insulīna rezistences, 2. tipa diabēta vai sirds un asinsvadu slimību attīstības draudiem.

Tieši tā, kā zaudēt svaru no kuņģa un cik procenti no ķermeņa tauku ir tipisks?Viscerālie vai intraabdominālie tauki atrodas vēdera dobumā ap iekšējiem ķermeņa orgāniem. Tās Nevēlamais ir saistīts ar dažādām slimībām, piemēram, 2.tipa diabētu vai sirds problēmām. Zemādas tauki atrodas zemādas audos starp ādu, kā arī muskuļiem, un to var ātri sajust. Regulārās robežās šie tauki nav saistīti ar lielu risku izveidot vairākas civilizācijas slimības, tas ir, tas vairāk attiecas uz estētiku, nevis uz veselības problēmu. Kāds ķermeņa tauku procentuālais daudzums tiek ņemts vērā normāli? Veselam jaunam pieaugušajam tipiskais ķermeņa tauku daudzums ir aptuveni 20% ķermeņa tauku, vērtības šajās porcijās pašlaik liecina par lieko svaru. Veselai jaunai sievietei normāls ķermeņa tauku daudzums ir aptuveni 30% ķermeņa tauku, un šie rādītāji jau norāda uz lieko svaru.

Kāpēc neņemt taukus no vēdera, arī tad, ja jūs veicat daudzas sit-ups dienā?

Kas notiek ar muskuļu audiem, kad tos piepildāt ar sava svara svarcelšanu, hanteles vai hanteles? Tas ir labi, viņi kļūst stiprāki, kā arī lielāki. Faktiski tas pats notiek, kad jūs izglītojat savu abs ar squats. Vai tas nozīmē, ka jūs samazināt svaru no vēdera, uzlabojot vēdera muskuļus? Diemžēl nē, tomēr par laimi mums visiem ir vēdera muskuļi, tikai daži no mums ir paslēpti zem liela tauku slāņa.

Kāpēc neņemt taukus no vēdera, arī tad, ja jūs veicat daudzas sit-ups dienā?No otras puses, crouches var uzlabot vēdera muskuļu stingrību un, iespējams, to daudzumu. Būtu jauki, ja mēs varētu teikt, ka mēs veiksim vingrinājumus uz vēdera vai kājas, kā arī izkausēsim taukus uz vēdera vai kājām. Tomēr mūsu ķermeņi nedarbojas šādā veidā … Kad jūs stiprināt vēderu, jūs vienkārši uzlabojat vēderu … Ilinoisas koledžā pētnieki cenšas atbildēt uz to pašu izmeklēšanu, ko mēs šodien lūdzam. Kopumā 24 brīvprātīgie (14 puiši, kā arī 10 dāmas, kas nogatavojušās no 18 līdz 40 gadiem) tika nejauši sadalīti pa divām komandām. Pētniecības komanda tika izraudzīta, lai veiktu 7 kuņģa treniņus 5 reizes nedēļā 2 nedēļas, kā arī 10 atkārtojumus 6 nedēļas. Šajā laikā kontroles komanda priecājās mierā un klusumā, bet abas komandas ievēroja zonālo uztura režīmu, t.I., uztura režīmu ar tādu pašu jaudu kā pirms iejaukšanās.

Komentēt